אסטרולוגיה | הורוסקופ | מזלות

אסטרולוגיה


מזל מאזניים

האסטרולוגיה המערבית, בני מזל מאזניים נולדו בתאריכים שבין ה23 לספטמבר עד ה22 לאוקטובר. מזל מאזניים נחשב לאחד מהמזלות הקרדינלים, הראשוניים. פעילות קובצה זו מתאפיינת באמביציה, אנרגיה וחיות, בעלי הקבוצה אוהבים לשנות דברים. הקבוצה כוללת גם את המזלות טלה, סרטן וגדי, שיחד עם מאזניים מקבילים לנקודות האסטרונומיות שבגלגל המזל. הכוכב השולט בבני מזל מאזניים היא ונוס, אלת היופי. המזל משתייך ליסוד האוויר, יחד עם המזלות תאומים ודלי.

יסוד האוויר, הינו אחד מארבעת היסודות: מים, אדמה, אש ואוויר. ארבעת היסודות מהווים חלק מתיאוריה להסברת מבנה החומר, שפותחה ביוון העתיקה. היא גורסת כי כול חומר בעולם מורכב מאותם ארבעת היסודות. האסטרולוגיה משתמשת בתיאוריה זו כדי להסביר תופעות שונות, היא מחלקת את 12 המזלות לארבע, ובכך מאפיינת טיפוסים שונים לפי השתייכותם לאחד מהיסודות. הטיפוס ששייך ליסוד האוויר מתאפיין בתקשורת, חשיבה, פילוסופיה, ווכחנות, חשיבות המילה הכתובה, פיתוח תיאוריות, תרבות ואף כללי נימוס, חוקי חברה, הסתמכות על בתי משפט ואופנה.

מזל מאזניים - תכונות אופי

מזל מאזניים מייצג את היופי, האהבה, ההרמוניה והשלום. יש לזכור, אחרי הכול, שהמזל נשלט על יד ונוס או מקבילתה היוונית אפרודיטה. על כן בני מזל זה הם מאוד אסטטיים וההופעה החיצונית חשובה להם, הם דואגים להיות מטופחים ואופנתיים, יש להם חיוך כובש והם תמיד מוכנים להקשיב. הרבה פעמים הם מוכיחים יכולות דיפלומטיות וקסם אישי. מכיוון שקיים במזל זה את השילוב של הרמוניה והשלום, יחד עם שכלתנות וחוכמת יסוד האוויר, בני מזל זה הינם אובייקטיביים וניחנים בחוש צדק מפותח. בני מזל מאזניים זקוקים לעיתים לזמן שלהם לבד, כאשר אינם מקבלים זאת, הם עלולים להיכנס למצבי רוח. יש בבני מזל זה משהו עדין ושברירי, מחפש הרמוניה ונמנע מעימותים מצד אחד ושאפתני ורודף צדק מצד שני.

מזל מאזניים - בריאות

ישנם כמה אזורים בגוף שרגישים במיוחד אצל בני מזל מאזניים. כליות ומערכת השתן למשל, כמו גם, בלוטת התריס, גרון, צוואר וגב עליון. הם ניחנים בקיבה רגישה, ועל כן חשוב להקפיד על אכילה נכונה. בנוסף לכך הם בעלי נטייה לסוכרת.

מזל מאזניים - מין וזוגיות

אין דבר החשוב להם מאהבה, בני מזל מאזניים מאוד רומנטיקנים וזקוקים לתקופת חיזור ממושכת. רצונם להרמוניה, שלמות ואהבה מתנגשת עם אופיים הווכחני וחדור הצדק. ובכל זאת הרבה פעמים הם יוותרו על רצונותיהם והצרכים שלהם לשם שמירת השלווה בזוגיות. שיגרה עלולה לשעמם אותם ולכן הם נמשכים לבני זוג מגוונים ולמערכות יחסים דינאמיות. בני הזוג לרוב אינדיבידואלים ומתאפיינים בצעירות נפשם. למרות שהזוגיות חשובה להם מאוד וכן האהבה, בני מזל מאזניים עלולים לבגוד ולהיסחף להרפתקאות רומנטיות אסורות.

מזל טלה

מזל מאזניים - דמויות מפורסמות

ניתן למצוא הרבה אנשי פוליטיקה וכנסת בקרב בני מזל מאזניים, בעיקר בעקבות החתירה שלהם לצדק ולשלום. מהמפורסמים שבהם: בנימין נתניהו, ג'ימי קרטר (משכין השלום בין ישראל למצריים בקמפ דיויד), דוד בן גוריון, משה שרת ואף המנהיג ההודי האגדי, גנדי. ג'ון לנון, שגם שייך לרשימה, מוכיח את היותו מאזניים בשיריו המפורסמים ""All you need is love ו"Imagine". דמיות נוספות הם מרלון ברנדו הכובש ובריג'ית ברדו המהפנטת.


אסטרולוגיה 101, הנו אתר המרכז עבורכן את מיטב המומחים בתחום אסטרולוגיה. ניתן למצוא אסטרולוגים ואסטרולוגיות. ניתן לקרוא על גלגל המזלות:
מזל טלה מזל שור מזל תאומים מזל סרטן מזל אריה מזל בתולה מזל מאזניים מזל עקרב מזל קשת מזל גדי מזל דלי מזל דגים
ועוד מגוון רחב של מאמרים על הורוסקופ , הורוסקופ אישי , הורוסקופ ואהבה ואסטרולוגיה.